O nas

Kancelaria K2 Legal specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Rozumiemy potrzeby przedsiębiorców i wychodzimy im naprzeciw, dlatego przykładamy szczególną uwagę do informowania Klientów o stanie ich spraw, wywiązywania się z uzgodnionych z Klientami terminów. Cenimy sobie budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami, dlatego współpraca Klienta z kancelarią realizowana jest w oparciu o jasne i przejrzyste kryteria wynagrodzenia, odpowiadające potrzebom Klienta (np. zamknięty budżet). Nasi Klienci cenią sobie nasze zaangażowanie w rozwiązywaniu ich problemów prawnych, oraz doświadczenie biznesowe w ich branży. Szczególne miejsce w praktyce kancelarii zajmuje obsługa przedsiębiorców z branż: reklamowej i marketingowejIToutsourcingu usługHRe-commerce, hazardowej.

Kancelaria w ograniczonym zakresie świadczy również pomoc klientom indywidualnym, w sprawach majątkowych w tym w szczególności przy nabywaniu i zbywaniu nieruchomości lub innych składników majątkowych, relacjach konsument – przedsiębiorca, stosunków pracy i ubezpieczeń społecznych.

Świadcząc pomoc prawną kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi, stąd szczególną wagę przykładamy do badania ewentualnego konfliktu interesów przed przyjęciem zlecenia od Klienta.

Członkowie naszego zespołu czynnie i regularnie uczestniczą w przedsięwzięciach o charakterze pro bono. Kancelaria udziela również pomocy prawnej pro bono wybranym klientom indywidualnym.


Nasi klienci

"Branża reklamowo-marketingowa wymusza pracę pod presją czasu,  niejednokrotnie w niejasnym otoczeniu przepisów prawa, dodatkowo z Klientami kororacyjnymi oczekujących najwyższej jakości usług. Z tych powodów zdecydowali​ś​my się na współpracę z kancelarią która dysponuje doświadczeniem branżowym, a dodatkowo organizacyjnie jest w stanie sprostać oczekiwanym przez nas i Klientów terminom."

 

Jacek Gliniak, CEO, Nairobia 

"Spółki z Grupy Minex współpracują z Kancelarią K2 Legal w zakresie bieżącej obsługi od 2012 roku. Realizowaliśmy z pomocą kancelarii z sukcesem między innymi inwestycję budowy biogazowni rolniczej oraz proces reorganizacji części grupy. Kancelaria K2 Legal obsługuje również grupę z powodzeniem w zakresie sporów sądowych i dochodzenia wierzytelności."

Grzegorz Królewski, CEO, Grupa Minex

"Współpracujemy z kancelarią K2 Legal w zakresie bieżącej obsługi prawnej agencji, w tym w szczególności obsługi działań reklamowych i marketingowych prowadzonych dla naszych Klientów. K2 Legal cechuje znajomość specyfiki naszej branży oraz umiejętność oceny ryzyk prawnych podejmowanych przez nas działań. Kluczowym aspektem w naszej współpracy z kancelarią jest również zdolność sprostania terminom oczekiwanym przez Klientów agencji."

Łukasz Lewandowski, CEO, IQ Marketing (Poland)

 

"Z kancelarią K2Legal współpracujemy nieustannie od 2012 roku. Współpraca dotyczy obsługi prawnej naszej firmy zarówno na poziomie operacyjnym, jak i zarządczym. Prawnicy, z którymi współpracujemy na co dzień, wykazują się dużym profesjonalizmem i elastycznym podejściem do naszych potrzeb."; "Zawsze mogliśmy i możemy liczyć na szybką obsługę, rzetelne i obiektywne podejście do zagadnień oraz działanie w interesie firmy."

Aneta Fita, CEO, SHL Polska sp. z o.o.

minex

wonga

aon

wartico

SYMCORE

shl

La-Millou

JSC-Banfi

"Cenię zakres świadczonej pomocy. Nie ogranicza się ona wyłącznie do samej analizy treści przepisów, ale też bierze pod uwagę szeroki kontekst biznesowy i cel gospodarczy, jaki ma być osiągnięty."

Radosław Cielicki, CEO, Grupa Banfi